S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL


Statusul firmei KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL, avand CUI 46161781, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL avand CUI 46161781, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL
CUI 46161781
Nr. Înmatriculare J40/9538/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Meseriasilor, Nr. 5, Bloc C80, Scara A, Etaj 6, Apartament 35
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL, CUI 46161781:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL, CUI 46161781:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL, CUI 46161781, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 824,848 -112,080
2024 845,919 -95,320
2023 464,592 43,253
2022 107,542 -37,247


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL, CUI 46161781:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


KOKO LOKO & TWIN GIRL SRL, CUI 46161781 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LA STEGULETE SRL Str. Traian, Nr. 54A, Etaj 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
CONSTANTIN START COMPANY SRL B-dul Chisinau, Nr. 13, Cam. 2, Bloc A3, Scara 2, Etaj 7, Apartament 89 Bucuresti Bucuresti
GAMA CATERING EXPRESS SRL Str. Baba Novac, Nr. 10, Bloc N1, Scara 1-3 Bucuresti Bucuresti
MERCATO TASTING ROOM SRL Calea Floreasca, Nr. 91-111, Tronson 1, Cam. 1, Bloc F1, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
MILO BURGER JOINT SRL B-dul Alexandru Obregia, Nr. 7B, Etaj 3, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti