S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

KYLLIANIMOB SRL


Statusul firmei KYLLIANIMOB SRL, avand CUI 44774470, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma KYLLIANIMOB SRL avand CUI 44774470, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma KYLLIANIMOB SRL
CUI 44774470
Nr. Înmatriculare J40/14435/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Dunarii, Nr. 19
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei KYLLIANIMOB SRL, CUI 44774470:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma KYLLIANIMOB SRL, CUI 44774470:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma KYLLIANIMOB SRL, CUI 44774470, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2021 2,493 2,382


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma KYLLIANIMOB SRL, CUI 44774470:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


KYLLIANIMOB SRL, CUI 44774470 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
JULIA REAL ESTATE SRL Aleea Rotunda Nr. 1 Bl. Y1B Sc. B2 Et. 9 Ap. 82 Camera 2 Bucuresti Bucuresti
CERESA SERV IMOB SRL Intr. Sabitei, Nr. 42 Bucuresti Bucuresti
ILIE REAL ESTATE SRL Aleea Negru Voda, Nr. 6, Bloc C3, Scara 2, Etaj 7, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
DAN PREST SRL Str. Liviu Rebreanu, Nr. 27, Camera Nr. 1, Bloc M12, Scara B, Apartament 23 Bucuresti Bucuresti
RADU ESTATE SRL Str. Intrarea Baldovin Parcalabu, Nr. 4, Apartament Camera 2 Bucuresti Bucuresti