S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LACAT CONS SRL


Statusul firmei LACAT CONS SRL, avand CUI 18085697, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LACAT CONS SRL avand CUI 18085697, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma LACAT CONS SRL
CUI 18085697
Nr. Înmatriculare J40/18226/2005
Anul înfiinţării 2005


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Plt. Nedelcu Ion, Nr. 3, Bloc 1A, Scara A, Etaj 7, Apartament 41
Telefon mobil 1 0731-355.6**
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei LACAT CONS SRL, CUI 18085697:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LACAT CONS SRL, CUI 18085697:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LACAT CONS SRL, CUI 18085697, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 12,600 -25,430
2024 29,200 -43,680
2022 15,643 -55,514
2021 18,855 -21,705
2020 56,595 -14,348
2019 7,000 -10,602
2018 102,807 -140,796
2017 77,005 56,362
2016 58,230 17,533
2015 202,907 40,995
2014 173,824 41,796
2013 35,893 -29,150
2012 46,973 -43,283
2011 50,293 13,963
2010 119,381 -14,007
2009 121,394 -89


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LACAT CONS SRL, CUI 18085697:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


LACAT CONS SRL, CUI 18085697 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
EVET BUILDING SRL Str. Caporal Ilina, Nr. 11, Bloc 21, Scara 2, Etaj 3, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
DS EXCLUSIV TEHNIC SRL Str. Olimpului, Nr. 68, Camera 2B, Etaj Parter, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
TSF FACILITY SRL Str. Dimitrie Grozdea, Nr. 10, Bloc 82, Scara 1, Etaj 2, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
GLAUBE INSTAL SRL Str. Odei, Nr. 6 Bucuresti Bucuresti
INTER OFFICE SRL Str. Lotru, Nr. 9 Bucuresti Bucuresti