S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LAIME SRL


Statusul firmei LAIME SRL, avand CUI 34671442, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LAIME SRL avand CUI 34671442, din localitatea Negoiesti, judetul Dolj:

Detalii Firma
Nume Firma LAIME SRL
CUI 34671442
Nr. Înmatriculare J16/973/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Dolj
Sector/Localitate Negoiesti
Adresa Nr. 544
Telefon mobil 1 0770-782.7**
Persoana de conducere 1 MA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei LAIME SRL, CUI 34671442:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LAIME SRL, CUI 34671442:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LAIME SRL, CUI 34671442, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 59,802 15,810
2024 63,440 13,505
2023 86,640 59,864
2022 14,520 10,812
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 0
2018 0 0
2017 0 0
2016 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LAIME SRL, CUI 34671442:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


LAIME SRL, CUI 34671442 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Dolj avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
EDUKEKINET 3C SRL Str. I. C. Bratianu, Nr. 77 Dragotesti Dolj
IZAWBEE SRL Str. Fluturi, Nr. 78 Craiova Dolj
PME MEDICAL SRL Str. George Enescu, Nr. 76, Bloc 15, Scara 1, Etaj 3, Apartament 10 Craiova Dolj
SALEMAMED SRL Str. Eustatiu Stoenescu, Nr. 10, Bloc P5, Apartament 3 Craiova Dolj
WELLNESS ESTHETIC SRL B-dul Dacia, Nr. 16, Bloc 136A1, Scara 1, Apartament 4 Craiova Dolj