S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LEAD GENERATION SOCIETY SRL


Statusul firmei LEAD GENERATION SOCIETY SRL, avand CUI 47151590, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LEAD GENERATION SOCIETY SRL avand CUI 47151590, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma LEAD GENERATION SOCIETY SRL
CUI 47151590
Nr. Înmatriculare J40/22398/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Intr. Gheorghe Simionescu Nr. 19 Ap. B26
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei LEAD GENERATION SOCIETY SRL, CUI 47151590:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LEAD GENERATION SOCIETY SRL, CUI 47151590:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LEAD GENERATION SOCIETY SRL, CUI 47151590, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2023 289,882 204,192
2022 17,721 16,161


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LEAD GENERATION SOCIETY SRL, CUI 47151590:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


LEAD GENERATION SOCIETY SRL, CUI 47151590 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
WILLTITUDE SRL Drumul Padurea Neagra, Nr. 35-43, Bl. Corp 13B30 ( Denumire Comerciala So13B), Etaj 3, Apartament 36 Bucuresti Bucuresti
LIFE AND BUSINESS COACHING SRL Str. Ernest Djuvara, Nr. 16, Camera 1, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti
AMAZONIA NAVIGATORS SRL Str. Delinesti, Nr. 6, Bloc M11, Scara 1, Etaj 9, Apartament 37 Bucuresti Bucuresti
STUDIOUL DE TEATRU SI ART TERAPIE INTERIOR SRL Aleea Cricovul Sarat, Nr. 1, Bloc 13, Scara D, Etaj 4, Apartament 60 Bucuresti Bucuresti
TOP TRAINING FORMARE SI SERVICII SRL Str. Manastirea Caldarusani, Nr. 6 Bucuresti Bucuresti