S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LEDRA GRUP INVEST SRL


Statusul firmei LEDRA GRUP INVEST SRL, avand CUI 16896170, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LEDRA GRUP INVEST SRL avand CUI 16896170, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma LEDRA GRUP INVEST SRL
CUI 16896170
Nr. Înmatriculare J40/17594/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 30, Etaj 3, Apartament 6
Telefon mobil 1 0726-114.9**
Persoana de conducere 1 PI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei LEDRA GRUP INVEST SRL, CUI 16896170:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LEDRA GRUP INVEST SRL, CUI 16896170:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LEDRA GRUP INVEST SRL, CUI 16896170, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 0 -10,963
2018 0 -10,882
2016 3,588 3,126
2015 16,079 6,733
2014 0 -8,677
2013 0 -7,013
2012 0 -19,110
2011 0 -17,420
2010 0 29,529
2009 0 -12,660
2008 0 -1,102
2007 0 32,702
2006 0 -31,028


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LEDRA GRUP INVEST SRL, CUI 16896170:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


LEDRA GRUP INVEST SRL, CUI 16896170 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALPHA TUNARI DEVELOPMENT SRL Str. Gen. David Praporgescu, Nr. 7, Camera 7 Bucuresti Bucuresti
BLUE RESIDENCE SRL Str. Gradinarilor, Nr. 19-21, Etaj 9, Apartament 72 Bucuresti Bucuresti
EPSILON PROPRIETATI SRL Str. Pictor Ion Negulici (Biroul 2), Nr. 13C, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
TWIGG ESTATES SRL B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 24, Camera 3, Bloc 24, Scara C, Etaj 7, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
BOKER TOV TERENURI DEZVOLTARE CONSTRUCTII SRL Str. Casin, Nr. 21, Parter, Cam. 5, Biroul Nr. 1 Bucuresti Bucuresti