S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LEONA IMOBILIARE SRL


Statusul firmei LEONA IMOBILIARE SRL, avand CUI 45447719, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LEONA IMOBILIARE SRL avand CUI 45447719, din localitatea Popesti-Leordeni, judetul Ilfov:

Detalii Firma
Nume Firma LEONA IMOBILIARE SRL
CUI 45447719
Nr. Înmatriculare J23/117/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Ilfov
Sector/Localitate Popesti-Leordeni
Adresa Str. Drumul Fermei, Nr. 62, Cam.2, Bloc 1, Scara 1, Etaj 5, Apartament 37
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei LEONA IMOBILIARE SRL, CUI 45447719:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LEONA IMOBILIARE SRL, CUI 45447719:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LEONA IMOBILIARE SRL, CUI 45447719, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LEONA IMOBILIARE SRL, CUI 45447719:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


LEONA IMOBILIARE SRL, CUI 45447719 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Ilfov avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
REVA RESIDENCE SRL Str. 1 Decembrie, Nr. 161, Camera 1 Tunari Ilfov
GREEN PROSPERITY CONSULTING SRL Intr. Nicolae Balcescu, Nr. 20, Constructia C1, Parter, Camera 1 Voluntari Ilfov
GIA REAL IMO SRL Str. Golesti, Nr. 21A, Biroul 1 Popesti-Leordeni Ilfov
META HOME CONSULT SRL Str. Jadului, Nr. 40, Casa 10 Bragadiru Ilfov
IMOB CITY HOUSE INVEST GROUP SRL Str. Salaj, Nr. 4, Cam. 3 Pantelimon Ilfov