S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LETE DLT SRL


Statusul firmei LETE DLT SRL, avand CUI 40364230, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LETE DLT SRL avand CUI 40364230, din localitatea Galati, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma LETE DLT SRL
CUI 40364230
Nr. Înmatriculare J17/1971/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Galati
Adresa Str. G-Ral Alexandru Cernat, Nr. 96, Camera 1, Parter
Telefon mobil 1 0726-130.7**
Persoana de conducere 1 TO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei LETE DLT SRL, CUI 40364230:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LETE DLT SRL, CUI 40364230:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LETE DLT SRL, CUI 40364230, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LETE DLT SRL, CUI 40364230:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


LETE DLT SRL, CUI 40364230 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TOCICLAUDIMAR SRL Nr. 39 Draganesti Galati
OCADO TRADE SRL B-dul Dunarea, Nr. 26, Bloc D4, Scara 2, Etaj 2, Apartament 28 Galati Galati
NEW YORK PUB ONE SRL Str. Domneasca, Nr. 98, Camera 2 Galati Galati
APRILIA SRL Str. Basarabiei, Nr. 140, Bloc S16, Scara 4, Etaj 4, Apartament 56 Galati Galati
ELIPTIC SRL Str. Mihai Bravu, Nr. 33, Bloc 12 Apart, Scara 1, Etaj 1, Apartament 5 Galati Galati