S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LINDA FASHION STIL SRL


Statusul firmei LINDA FASHION STIL SRL, avand CUI 35059442, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LINDA FASHION STIL SRL avand CUI 35059442, din localitatea Voluntari, judetul Ilfov:

Detalii Firma
Nume Firma LINDA FASHION STIL SRL
CUI 35059442
Nr. Înmatriculare J23/3438/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Ilfov
Sector/Localitate Voluntari
Adresa Intr. Rozelor, Nr. 21
Persoana de conducere 1 DE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei LINDA FASHION STIL SRL, CUI 35059442:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LINDA FASHION STIL SRL, CUI 35059442:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LINDA FASHION STIL SRL, CUI 35059442, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 17,331 -22,806
2023 156,515 -1,698
2022 232,702 48,151
2021 233,743 -48,451
2020 331,006 -18,406
2019 216,263 -43,929
2018 300,657 -6,090
2017 482,145 164,820


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LINDA FASHION STIL SRL, CUI 35059442:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


LINDA FASHION STIL SRL, CUI 35059442 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Ilfov avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
IASOMIE IMPEX SRL Str. George Cosbuc, Nr. 30C Voluntari Ilfov
MADIMAR COLECTION SRL Str. I.L. Caragiale, Nr. 8, Camera 1 Voluntari Ilfov
YAMAN FASHION IMPEX SRL Str. Drumul Garii, Nr. 20, Camera Nr.1, Tarla 19, Parcela 77/6, Lot 1/1, Etaj 4, Apartament 20 Fundeni Ilfov
SALIU JUNIOR SRL Str. Garii Pantelimon, Nr. 17A, Corp C1 Voluntari Ilfov
URMA FASHION SRL Str. Margelelor, Nr. 27, Camera 1, Apartament 10 Bragadiru Ilfov