S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LORD OF FALAFEL SRL


Statusul firmei LORD OF FALAFEL SRL, avand CUI 47150306, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LORD OF FALAFEL SRL avand CUI 47150306, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma LORD OF FALAFEL SRL
CUI 47150306
Nr. Înmatriculare J40/22379/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Stirbei Voda Nr. 53-55 Et. 1 Ap. 1A
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei LORD OF FALAFEL SRL, CUI 47150306:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LORD OF FALAFEL SRL, CUI 47150306:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LORD OF FALAFEL SRL, CUI 47150306, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LORD OF FALAFEL SRL, CUI 47150306:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


LORD OF FALAFEL SRL, CUI 47150306 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
M.G. ACTIV SRL B-dul 1 Decembrie 1918, Nr. 64, Bloc U21, Scara 1, Etaj 2, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
GAZO GGA COMPANY SRL Str. Ocolului, Nr. 24, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
VAS BAR CAFE SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 223, Cladirea Optidol Center, Parter Bucuresti Bucuresti
GOLIAT COFFEE SRL Str. Turda, Nr. 127, Bloc 2, Scara D, Etaj 3, Apartament 157 Bucuresti Bucuresti
BAROCCOBAR SRL Str. Ipotesti, Nr. 7, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti