S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL


Statusul firmei LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL, avand CUI 6479043, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL avand CUI 6479043, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL
CUI 6479043
Nr. Înmatriculare J40/21132/1994
Anul înfiinţării 1994


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Veteranilor, Nr. 17, Bloc B3, Scara 1, Apartament 11
Telefon fix 1 0214-301.0**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL, CUI 6479043:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL, CUI 6479043:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL, CUI 6479043, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL, CUI 6479043:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2080 certificat de inmatriculare preschimbat
2120 perioada de suspendare activitate expirata


Selectii de baze de date personalizate


LUCA 94 IMPORT EXPORT SRL, CUI 6479043 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
REAL INVEST COMPANY SRL Str. Trestiana, Nr. 1, Bloc 16, Scara A, Etaj 2, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti
EURO CITY BUSINESS SRL Str. Zagazului, Nr. 18 B, Bloc 2A, Scara 1, Etaj 3, Apartament 14 Bucuresti Bucuresti
EUROINVEST LEADER DEVELOPMENT SRL Str. Calea Rahovei, Nr. 292 A Bucuresti Bucuresti
ANG LUXURY PROPERTIES SRL Str. Prigoriilor, Nr. 38 Bucuresti Bucuresti
DARC CENTER CONCEPT SRL B-dul Iuliu Maniu, Nr. 6L, Cladirea Campus 6.1, Birou Resco-Work07, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti