S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MALB VENT CONSULT SRL


Statusul firmei MALB VENT CONSULT SRL, avand CUI 41068062, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MALB VENT CONSULT SRL avand CUI 41068062, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma MALB VENT CONSULT SRL
CUI 41068062
Nr. Înmatriculare J40/6030/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Drumul Sarii, Nr. 18, Camera 1, Bloc A41, Scara 2, Etaj 2, Apartament 24
Telefon mobil 1 0727-105.0**
Persoana de conducere 1 AL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei MALB VENT CONSULT SRL, CUI 41068062:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MALB VENT CONSULT SRL, CUI 41068062:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MALB VENT CONSULT SRL, CUI 41068062, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 2,037,710 407,569
2024 1,333,147 265,944
2023 805,903 1,681
2022 1,556,155 285,665
2021 784,683 141,345
2020 801,269 209,040
2019 295,745 146,542


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MALB VENT CONSULT SRL, CUI 41068062:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


MALB VENT CONSULT SRL, CUI 41068062 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GEDAN CONSTRUCT SRL Aleea Vasile Topliceanu, Nr. 16, Bloc P42A, Scara 3, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
GRIG INSTAL SERV SRL Str. Melinesti, Nr. 17, Camera Nr.1, Bloc 14, Scara A, Etaj 4, Apartament 73 Bucuresti Bucuresti
CLIMALEX TEAM SRL Aleea Pravat, Nr. 1, Camera Nr. 1, Bloc M3, Scara 2, Etaj 1, Apartament 52 Bucuresti Bucuresti
SERVICE CLIMA SYSTEMS SRL Str. Pridvorului, Nr. 15, Bloc 12, Scara 1, Etaj 3, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
MARYS INSTAL CONST S.P.A. SRL Str. Lacul Greaca, Nr. 91 Bucuresti Bucuresti