S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL


Statusul firmei MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL, avand CUI 33925461, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL avand CUI 33925461, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL
CUI 33925461
Nr. Înmatriculare J40/14821/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Ion Brezoianu, Nr. 51A, Parter, Biroul 3, Scara A, Apartament 2
Persoana de conducere 1 RA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL, CUI 33925461:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL, CUI 33925461:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL, CUI 33925461, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 243,149 103,467
2024 12,950 -51,222
2023 52,500 55,588
2022 0 -13,914
2021 0 -42,779
2017 292,284 12,666
2016 366,901 42,003
2015 306,360 101,160
2014 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL, CUI 33925461:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL, CUI 33925461 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FUTURE HOUSE GROUP SRL B-dul Nicolae Grigorescu, Nr. 25, Bloc Y9B, Etaj 9, Apartament 37 Bucuresti Bucuresti
MOLDO INSTAL IMPEX SRL Str. Ion Nonna Otescu, Nr. 20 Bucuresti Bucuresti
DIP & CIP INSTAL SOLUTION SRL Str. Ripiceni, Nr. 6B, Bloc 6, Scara 1, Etaj 8, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
ASTERMO SRL Str. Nasaud, Nr. 68, Bloc 86D, Scara 4, Etaj 8, Apartament 49 Bucuresti Bucuresti
SKY EXPERT INSTAL SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 3, Bloc 3, Scara E, Etaj 3, Apartament 169 Bucuresti Bucuresti