S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL


Statusul firmei MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL, avand CUI 25564188, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL avand CUI 25564188, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL
CUI 25564188
Nr. Înmatriculare J40/5925/2009
Anul înfiinţării 2009


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Pucheni, Nr. 42, S1C=100Mp
Telefon mobil 1 0744-345.3**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 25564188:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 25564188:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 25564188, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 25564188:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat
2120 perioada de suspendare activitate expirata


Selectii de baze de date personalizate


MC TERMO INSTAL INTERNATIONAL GRUP SRL, CUI 25564188 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GENIUS DINAMIC SRL Prel. Ferentari, Nr. 2, Constructie C2 Bucuresti Bucuresti
ARTEMIS YAPI GROUP SRL Str. Valea Cascadelor, Nr. 26 A, Constand In Complex Comercial Marcat Cu Litera A Bucuresti Bucuresti
IZODIG SRL Sos. Pantelimon, Nr. 300, Camera 8, Etaj 7 Bucuresti Bucuresti
BATU COMSERV SRL Sos. Nicolae Titulescu, Nr. 16, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
MAJIROK SERV SRL Str. Ciubotica Cucului, Nr. 25, Apartament Camera 4 Bucuresti Bucuresti