S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MENTHON REAL ESTATE SRL


Statusul firmei MENTHON REAL ESTATE SRL, avand CUI 39581022, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MENTHON REAL ESTATE SRL avand CUI 39581022, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma MENTHON REAL ESTATE SRL
CUI 39581022
Nr. Înmatriculare J40/9583/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Pitar Mos, Nr. 27, Etaj 5, Apartament 17
Telefon mobil 1 0735-598.4**
Telefon mobil 2 0726-276.0**
Persoana de conducere 1 VL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei MENTHON REAL ESTATE SRL, CUI 39581022:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MENTHON REAL ESTATE SRL, CUI 39581022:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MENTHON REAL ESTATE SRL, CUI 39581022, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2021 120,000 113,432
2019 28,510 27,088
2018 132,386 128,211


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MENTHON REAL ESTATE SRL, CUI 39581022:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


MENTHON REAL ESTATE SRL, CUI 39581022 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PREMIUM REAL ESTATE SRL Str. Moise Nicoara, Nr. 41, Bloc D3, Scara B, Etaj 4, Apartament 73 Bucuresti Bucuresti
BUCHAREST REAL ESTATE SRL Str. Lamaiului, Nr. 4 Bucuresti Bucuresti
M.R. INTAMPA SRL Str. Verzisori, Nr. 6, Bloc D, Apartament B118 Bucuresti Bucuresti
REGATTA COMERCIAL SRL B-dul Iancu De Hunedoara, Nr. 6, Bloc H4, Etaj 8, Apartament 31 Bucuresti Bucuresti
YAMCO PROD COM SRL Str. Elev Stefanescu, Nr. 1, Bloc 443, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti