S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MIH ESMERA SRL


Statusul firmei MIH ESMERA SRL, avand CUI 39702000, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MIH ESMERA SRL avand CUI 39702000, din localitatea Craiova, judetul Dolj:

Detalii Firma
Nume Firma MIH ESMERA SRL
CUI 39702000
Nr. Înmatriculare J16/1701/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Dolj
Sector/Localitate Craiova
Adresa Str. Ialomita, Nr. 61A, Corpul 1 De Proprietate, 1Cc/1
Telefon mobil 1 0761-934.9**
Persoana de conducere 1 MI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei MIH ESMERA SRL, CUI 39702000:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MIH ESMERA SRL, CUI 39702000:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MIH ESMERA SRL, CUI 39702000, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2023 949,541 34,396


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MIH ESMERA SRL, CUI 39702000:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


MIH ESMERA SRL, CUI 39702000 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Dolj avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
COMIFLOR SRL Nr. 184 Murgasi Dolj
WSA CERAMIC SRL Str. Sg. Constantin Popescu, Nr. 7, Bloc 41B, Scara 1, Apartament 6 Craiova Dolj
ALL INSTAL SRL Calea Severinului, Nr. 46G Craiova Dolj
BIMAREX SRL Str. 22 Decembrie, Nr. 40 Calafat Dolj
MONBRICO SRL Calarasi, Nr 1040 Calarasi Dolj