S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MMI INVEST VMA SRL


Statusul firmei MMI INVEST VMA SRL, avand CUI 42928092, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MMI INVEST VMA SRL avand CUI 42928092, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma MMI INVEST VMA SRL
CUI 42928092
Nr. Înmatriculare J40/10016/2020
Anul înfiinţării 2020


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Colentina, Nr. 81, O Camera, Bloc 84I, Scara 1, Etaj 4, Apartament 11
Telefon mobil 1 0766-341.1**
Persoana de conducere 1 GO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei MMI INVEST VMA SRL, CUI 42928092:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MMI INVEST VMA SRL, CUI 42928092:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MMI INVEST VMA SRL, CUI 42928092, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 6,937,234 1,071,655
2024 3,731,887 267,703
2023 3,556,785 621,212
2022 3,311,635 194,429
2021 1,617,130 58,309
2020 96,162 296


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MMI INVEST VMA SRL, CUI 42928092:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


MMI INVEST VMA SRL, CUI 42928092 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SAMDEEA CONSTRUCT SRL Str. Codrii Neamtului, Nr. 66, Cam 2, Bloc N19, Scara 2, Etaj 3, Apartament 27 Bucuresti Bucuresti
MARMAG TEAM IMPEX SRL Str. Tudor Gociu, Nr. 11 Bucuresti Bucuresti
FIM PRACTIC ULTRA CONSTRUCT SRL Str. Vlad Judetu, Nr. 6, Bloc V12, Scara 1, Etaj 5, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti
FOREST TRADING 93 SRL Str. Judetului, Nr. 30 Bucuresti Bucuresti
MAXIMIX CONCEPT SRL B-dul Constantin Brancoveanu, Nr. 110G, Etaj Ii Bucuresti Bucuresti