S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

MULTIMOVE SRL


Statusul firmei MULTIMOVE SRL, avand CUI 45158524, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma MULTIMOVE SRL avand CUI 45158524, din localitatea Dumbravita, judetul Timis:

Detalii Firma
Nume Firma MULTIMOVE SRL
CUI 45158524
Nr. Înmatriculare J35/4461/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Timis
Sector/Localitate Dumbravita
Adresa Str. Olt, Nr. 29, Anexa 1
Telefon mobil 1 0743-092.8**
Persoana de conducere 1 BA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei MULTIMOVE SRL, CUI 45158524:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma MULTIMOVE SRL, CUI 45158524:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma MULTIMOVE SRL, CUI 45158524, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma MULTIMOVE SRL, CUI 45158524:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


MULTIMOVE SRL, CUI 45158524 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Timis avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LOGOPED HELP SRL Nr. 99, Camera 1 Silagiu Timis
LABORATOR CLINIC DR.BERCEANU SRL Str. Sfintii Apostoli Petru Si Pavel, Bloc A84, Scara B, Apartament 2 Timisoara Timis
TOLIMAN SRL Str. Luceafarului, Nr. 13, Corp 1, Camera 1 Dumbravita Timis
COSNITA ANDREI OFTA19 SRL P-ta Karlsruhe, Nr. 9, Etaj 2, Apartament 6 Timisoara Timis
SALINA SALIS SRL B-dul Mihail Eminescu, Nr. 22, Etaj P, Apartament 3,Camera 1 Timisoara Timis