S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NANOCHEM SRL


Statusul firmei NANOCHEM SRL, avand CUI 26102365, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NANOCHEM SRL avand CUI 26102365, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma NANOCHEM SRL
CUI 26102365
Nr. Înmatriculare J40/10202/2009
Anul înfiinţării 2009


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Drumul Intre Tarlale, Nr. 160-174, Hala 10, Biroul Nr. 2 La Etajul 1 Al Corpului C
Telefon mobil 1 0722-218.1**
Telefon mobil 2 0728-182.8**
Telefon fix 1 0212-560.7**
Telefon fix 2 0212-560.7**
Telefon fix 3 0358-815.7**
Email 1 asta**@**
Email 2 offi**@**
Email 3 offi**@**
Persoana de conducere 1 CR**
Adresa web 1 www.ena**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei NANOCHEM SRL, CUI 26102365:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NANOCHEM SRL, CUI 26102365:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NANOCHEM SRL, CUI 26102365, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 21,298,097 975,251
2024 16,211,821 831,014
2023 15,446,462 980,211
2022 14,888,848 1,317,107
2021 10,722,990 678,231
2020 10,871,098 371,597
2019 14,113,487 668,217
2018 12,930,668 857,266
2017 12,624,439 844,580
2016 8,892,396 434,838
2015 9,962,458 583,360
2014 10,216,109 502,051
2013 9,321,626 326,572
2012 9,615,468 527,900
2011 8,002,992 297,335
2010 9,542,065 396,288
2009 2,233,665 100,358


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NANOCHEM SRL, CUI 26102365:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


NANOCHEM SRL, CUI 26102365 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MEISTER DEPOT SRL Str. Surorilor, Nr. 9-15, Bloc A2, Scara A, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti
WIND MEDIA SRL Str. Elev Stefan Stefanescu, Nr. 1, Bloc 443, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
RAMY & ALESSIA BEST SRL Str. Neamului, Nr. 22, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
IMA FIRM SRL Str. Lanariei, Nr. 5, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
DAS DISTRIBUTION CONSTRUCT SRL Aleea Ciceu, Nr. 8-10, Camera 1, Bloc R10, Scara 3, Etaj 7, Apartament 112 Bucuresti Bucuresti