S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NATIVE INTERIORS SRL


Statusul firmei NATIVE INTERIORS SRL, avand CUI 46617480, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NATIVE INTERIORS SRL avand CUI 46617480, din localitatea Galpaia, judetul Salaj:

Detalii Firma
Nume Firma NATIVE INTERIORS SRL
CUI 46617480
Nr. Înmatriculare J31/629/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Salaj
Sector/Localitate Galpaia
Adresa Str. Octavian Goga, Nr. 59
Telefon mobil 1 0758-730.5**
Persoana de conducere 1 PI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 31**
Descriere CAEN Fabri*


Localizarea firmei NATIVE INTERIORS SRL, CUI 46617480:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NATIVE INTERIORS SRL, CUI 46617480:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NATIVE INTERIORS SRL, CUI 46617480, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 0 -64,794
2023 0 -6,363
2022 0 -3,300


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NATIVE INTERIORS SRL, CUI 46617480:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


NATIVE INTERIORS SRL, CUI 46617480 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Salaj avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SIMEX FURNITURE SRL Str. Garii, Nr. 30/A Nusfalau Salaj
KINGLUX MOBILA SRL Nr. 209A Borla Salaj
CLAR FURNITURE SRL Str. Ialomitei, Nr. 19 Simleu Silvaniei Salaj
KEOPS MOB SRL B-dul Mihai Viteazu, Nr. 26, Bloc B120, Scara A, Etaj 8, Apartament 32 Zalau Salaj
MRC MOBCONCEPT SRL B-dul Mihai Viteazu, Ferma Avicola Nr.3, Hala Nr.2, Corp B Zalau Salaj