S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NESS TECH PRO SRL


Statusul firmei NESS TECH PRO SRL, avand CUI 45859094, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NESS TECH PRO SRL avand CUI 45859094, din localitatea Pitesti, judetul Arges:

Detalii Firma
Nume Firma NESS TECH PRO SRL
CUI 45859094
Nr. Înmatriculare J3/747/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Arges
Sector/Localitate Pitesti
Adresa Pasaj Teiuleanu, Nr. 18, Camera 4, Apartament 5
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei NESS TECH PRO SRL, CUI 45859094:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NESS TECH PRO SRL, CUI 45859094:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NESS TECH PRO SRL, CUI 45859094, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 1,777,022 99,226
2023 97,509 2,034
2022 269,441 -14,324


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NESS TECH PRO SRL, CUI 45859094:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


NESS TECH PRO SRL, CUI 45859094 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Arges avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SUPREMO ONIX SRL Nr. 381, Camera 2, Etaj 1 Albota Arges
PLASTIC PREST LUMINATOARE SRL Nr. 390A, Biroul 1 Darmanesti Arges
SOLID HOME STRUCTURE SRL Str. Salcamilor, Nr. 29 Valea Ursului Arges
JADOR ANDREAS SRL Nr. 157A Gamacesti Arges
TMT DOORS SOLUTION SRL Str. Postei, Nr. 69C Curtea De Arges Arges