S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NEXT GENERATION TESTING SRL


Statusul firmei NEXT GENERATION TESTING SRL, avand CUI 29173115, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NEXT GENERATION TESTING SRL avand CUI 29173115, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma NEXT GENERATION TESTING SRL
CUI 29173115
Nr. Înmatriculare J40/11764/2011
Anul înfiinţării 2011


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Drumul Balta Arin, Nr. 6-24, Cladirea 2C, Biroul 70
Telefon mobil 1 0769-061.1**
Persoana de conducere 1 BR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei NEXT GENERATION TESTING SRL, CUI 29173115:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NEXT GENERATION TESTING SRL, CUI 29173115:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NEXT GENERATION TESTING SRL, CUI 29173115, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 1,380,085 180,399
2021 1,333,072 190,296
2020 1,502,245 266,667
2019 1,855,203 152,610
2018 2,555,324 175,470
2017 2,311,062 153,536
2016 2,329,693 147,922
2015 0 -1,460,741
2014 0 -1,360,315
2013 0 -1,033,662
2012 0 -707,133
2011 0 -1,387


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NEXT GENERATION TESTING SRL, CUI 29173115:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


NEXT GENERATION TESTING SRL, CUI 29173115 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
WEST WING GENERAL SRL B-dul Natiunile Unite, Nr. 6, Camera 1, Bloc 105, Scara 2, Etaj 4, Apartament 38 Bucuresti Bucuresti
PC MEDIA CONSULT SRL Str. V. V. Stanciu, Nr. 16, Bloc 31, Scara 1, Etaj 7, Apartament 29 Bucuresti Bucuresti
SNAKES & ROSES SRL Sos. Oltenitei, Nr. 10, Bloc 2C, Scara 2, Etaj 10, Apartament 77 Bucuresti Bucuresti
SGA DABIAATA SERVICES SRL Str. Pitar Mos, Nr. 27, La Cabinet Avocat Stanciu-Burileanu Bogdan, Etaj 5, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
MG ANALYTICS SRL Drumul Cretestilor, Nr. 3E Bucuresti Bucuresti