S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NICRIS GLOBAL SRL


Statusul firmei NICRIS GLOBAL SRL, avand CUI 35153309, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NICRIS GLOBAL SRL avand CUI 35153309, din localitatea Afumati, judetul Ilfov:

Detalii Firma
Nume Firma NICRIS GLOBAL SRL
CUI 35153309
Nr. Înmatriculare J23/3784/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Ilfov
Sector/Localitate Afumati
Adresa Sos. Stefanesti, Nr. 33
Telefon mobil 1 0726-945.5**
Persoana de conducere 1 DU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei NICRIS GLOBAL SRL, CUI 35153309:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NICRIS GLOBAL SRL, CUI 35153309:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NICRIS GLOBAL SRL, CUI 35153309, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NICRIS GLOBAL SRL, CUI 35153309:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


NICRIS GLOBAL SRL, CUI 35153309 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Ilfov avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GAM TEXTIL BUSINESS SRL Str. Sarbi, Nr. 1698, Camera Nr. 1 Domnesti Ilfov
EURO ZHUGE STAR SRL Str. Macului, Nr. 9A Pantelimon Ilfov
FRESHMAN STYLE SRL Str. Ciresului, Nr. 2, Cam. 2, Etaj 2, Apartament 17 Fundeni Ilfov
MARIPOSA COM SRL Str. Morilor, Nr. 6A Voluntari Ilfov
LIYAN COMEXIM SKY SRL Sos. Stefanesti, Nr. 400, Cam 2 Stefanestii De Jos Ilfov