S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NINJA EXPRESS SRL


Statusul firmei NINJA EXPRESS SRL, avand CUI 35082933, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NINJA EXPRESS SRL avand CUI 35082933, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma NINJA EXPRESS SRL
CUI 35082933
Nr. Înmatriculare J40/12075/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Clabucet, Nr. 57, Cam. 2
Telefon fix 1 0314-203.1**
Persoana de conducere 1 MI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei NINJA EXPRESS SRL, CUI 35082933:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NINJA EXPRESS SRL, CUI 35082933:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NINJA EXPRESS SRL, CUI 35082933, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 5,030 -17,721


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NINJA EXPRESS SRL, CUI 35082933:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


NINJA EXPRESS SRL, CUI 35082933 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DAVICOM PRIM SRL Str. Orsova, Nr. 76B, Parter, Cam. 1 Bucuresti Bucuresti
VLADUT COSTIN COM SRL Str. Caramidariei, Nr. 5 Bucuresti Bucuresti
ZAHANA VERDETEI SRL Str. Popa Nan, Nr. 119, Etaj Mansarda, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
BISTRO SPLENDID SRL Str. Fabricii, Nr. 53, Etaj 5, Apartament 56 Bucuresti Bucuresti
ZAATAR MAGHERU SRL B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 35A, Parter Spatiu Comercial In Suprafata De 65 Metri Patrati Bucuresti Bucuresti