S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

NMC REINVENT SRL


Statusul firmei NMC REINVENT SRL, avand CUI 44077375, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma NMC REINVENT SRL avand CUI 44077375, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma NMC REINVENT SRL
CUI 44077375
Nr. Înmatriculare J40/6440/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Drumul Padurea Neagra, Nr. 62B, Bloc Corp B, Etaj 3, Apartament 10
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei NMC REINVENT SRL, CUI 44077375:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma NMC REINVENT SRL, CUI 44077375:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma NMC REINVENT SRL, CUI 44077375, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 80,776 -82,751
2021 143,306 -150,062


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma NMC REINVENT SRL, CUI 44077375:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


NMC REINVENT SRL, CUI 44077375 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
3A CORP DISTRIBUTIE ONLINE SRL Str. Dr. Burghelea, Nr. 22, Cam.2, Etaj 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
ADVANTAGE EXPERT BUSINESS SRL B-dul Unirii, Nr. 57, Cam.2, Bloc E4, Scara 4, Etaj 2, Apartament 98 Bucuresti Bucuresti
EXTREME ARTS SRL Str. Fluierului, Nr. 23, Cam. 2, Bloc A, Scara 1, Etaj 1, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
SENIOR INTERACTIVE SRL Str. Macului, Nr. 29, Parter, Camera Nr.1, Etaj , Apartament Bucuresti Bucuresti
TEMICONT SRL Str. Vintila Mihailescu, Nr. 12, Bloc 79, Scara 1, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti