S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

OCTOPOD ALRO SRL


Statusul firmei OCTOPOD ALRO SRL, avand CUI 45574844, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma OCTOPOD ALRO SRL avand CUI 45574844, din localitatea Mangalia, judetul Constanta:

Detalii Firma
Nume Firma OCTOPOD ALRO SRL
CUI 45574844
Nr. Înmatriculare J13/343/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Constanta
Sector/Localitate Mangalia
Adresa Sos. Constantei, Nr. 5, Bloc 17, Scara A, Etaj 1, Apartament 6
Telefon mobil 1 0749-015.8**
Persoana de conducere 1 EN**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 30**
Descriere CAEN Const*


Localizarea firmei OCTOPOD ALRO SRL, CUI 45574844:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma OCTOPOD ALRO SRL, CUI 45574844:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma OCTOPOD ALRO SRL, CUI 45574844, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 219,544 125,016
2024 153,775 73,139
2023 244,619 155,416
2022 294,486 193,589


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma OCTOPOD ALRO SRL, CUI 45574844:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


OCTOPOD ALRO SRL, CUI 45574844 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Constanta avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DCVAL PROGRES SRL Str. Demostene Botez, Nr. 37, Camera 1 23 August Constanta
NAVCRIS LINE SRL Str. 1 Decembrie 1918, Nr. 41, Bloc X4, Etaj 3, Apartament 12 Mangalia Constanta
ECRANOPLAN SRL Str. Dinu Si Sevasta Vintila, Nr. 331 Topalu Constanta
OMEN GENERATION SRL Str. Brizei, Nr. 3 Tuzla Constanta
MIHNAV PRODUCTION SRL Str. Bradului, Nr. 10, Camera Nr.1 Limanu Constanta