S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL


Statusul firmei ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL, avand CUI 41292794, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL avand CUI 41292794, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL
CUI 41292794
Nr. Înmatriculare J40/8183/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Natiunile Unite, Nr. 8, Bloc 104, Scara 3, Etaj 8, Apartament 64-65
Persoana de conducere 1 DA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL, CUI 41292794:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL, CUI 41292794:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL, CUI 41292794, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL, CUI 41292794:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


ONE REAL ESTATE AGENCY TOURISM SRL, CUI 41292794 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALPHA SI OMEGA IN IMOBILIARE SRL B-dul Decebal, Nr. 1, Ansamblul Unirii, Tronson V, Garsoniera Nr. 155, Bloc H2, Etaj 9 Bucuresti Bucuresti
JOANJUST SRL Str. Margeanului, Nr. 36, Camera 3, Bloc M102, Scara 1, Etaj 3, Apartament 11 Bucuresti Bucuresti
UMA PROPERTIES SRL Str. Argentina, Nr. 25, Parter Bucuresti Bucuresti
HDC EUROPA SRL Str. Nastase Pamfil, Nr. 53, Bloc 32, Scara A, Etaj 10, Apartament 50 Bucuresti Bucuresti
ULTRACENTRAL IMOBILIARE SRL Aleea Botorani, Nr. 10A, Etaj 3, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti