S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PBG EVOLUTION SRL


Statusul firmei PBG EVOLUTION SRL, avand CUI 28922477, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PBG EVOLUTION SRL avand CUI 28922477, din localitatea Dimieni, judetul Ilfov:

Detalii Firma
Nume Firma PBG EVOLUTION SRL
CUI 28922477
Nr. Înmatriculare J23/3559/2012
Anul înfiinţării 2011


Date De Contact
Judet Ilfov
Sector/Localitate Dimieni
Adresa Sos. Tunari-Balotesti, Nr. 81, Parter, Camera 1
Telefon mobil 1 0753-282.8**
Persoana de conducere 1 IL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei PBG EVOLUTION SRL, CUI 28922477:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PBG EVOLUTION SRL, CUI 28922477:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PBG EVOLUTION SRL, CUI 28922477, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2018 0 -666
2017 4,800 -9,856
2016 566,080 20,883
2015 88,150 2,307
2014 404,585 -120,364
2013 1,864,387 34,070
2012 1,992,799 33,294
2011 350,125 44,071


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PBG EVOLUTION SRL, CUI 28922477:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


PBG EVOLUTION SRL, CUI 28922477 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Ilfov avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
NEMO SHOP SRL Str. Cozia, Nr. 17C, Camera 1 Gagu Ilfov
MSV HITECH SRL Str. Macului, Nr. 4 Rudeni Ilfov
BIG MAT COLOR SRL Str. Dobreni, Nr. 15, Camera 1, Etaj 1 Berceni Ilfov
VAST INDUSTRIES SRL Str. Studioului, Nr. 1, Cladirea Corp I Platouri -Studio Sunet, Parter, Camera A0033, In Incinta Bucharest Film Studios - Buftea Buftea Ilfov
MODEN KITCHEN SRL Str. Republicii, Nr. 134 Dragomiresti-Deal Ilfov