S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PERISTERONA FIELDS SRL


Statusul firmei PERISTERONA FIELDS SRL, avand CUI 22755370, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PERISTERONA FIELDS SRL avand CUI 22755370, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma PERISTERONA FIELDS SRL
CUI 22755370
Nr. Înmatriculare J40/17827/2021
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Poiana Cu Aluni, Nr. 6, Camera Nr. 2, Bloc 17, Scara 3, Etaj 4, Apartament 89
Telefon mobil 1 0745-981.2**
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei PERISTERONA FIELDS SRL, CUI 22755370:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PERISTERONA FIELDS SRL, CUI 22755370:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PERISTERONA FIELDS SRL, CUI 22755370, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 0
2018 0 0
2017 0 -7
2016 0 0
2015 0 -9,288
2014 0 0
2013 0 0
2012 0 0
2011 0 0
2010 0 -2,425
2009 0 -1,467


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PERISTERONA FIELDS SRL, CUI 22755370:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


PERISTERONA FIELDS SRL, CUI 22755370 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MI.GE.CY. INVEST SRL Str. Popa Nan, Nr. 185, Scara 2, Etaj 8, Apartament 54 Bucuresti Bucuresti
PARTENERI INVEST CONSULT SRL B-dul Nicolae Grigorescu, Nr. 33, Bloc A1, Scara 1, Etaj 1, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
EYAL TRUST SRL Str. Bucur, Nr. 7, Corp B, Camera 2, Birou Nr.2, Etaj 1, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
RUPECO ENTERPRISES SRL Str. Traian, Nr. 2, Cam.3, Bloc F1, Scara 4, Etaj 6, Apartament 17-18 Bucuresti Bucuresti
PIONEER VET SRL Str. Boian, Nr. 20 Bucuresti Bucuresti