S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL


Statusul firmei PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL, avand CUI 31191229, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL avand CUI 31191229, din localitatea Pitesti, judetul Arges:

Detalii Firma
Nume Firma PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL
CUI 31191229
Nr. Înmatriculare J3/145/2013
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Arges
Sector/Localitate Pitesti
Adresa Aleea Tinutul Herta, Nr. 6, Camera 2, Etaj 1
Telefon mobil 1 0741-139.0**
Telefon fix 1 0348-423.6**
Persoana de conducere 1 PE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 71**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL, CUI 31191229:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL, CUI 31191229:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL, CUI 31191229, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 374,673 132,177
2024 369,661 126,432
2023 318,308 102,330
2022 336,494 133,553
2021 333,383 132,193
2020 327,176 11,663
2019 318,770 139,366
2018 311,236 105,895
2017 292,964 135,293
2016 296,362 76,482
2015 274,625 87,686
2014 286,895 90,173
2013 228,831 23,877


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL, CUI 31191229:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PETROLEUM ENGINEERING & SERVICES LTD SRL, CUI 31191229 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Arges avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
M & M ITP AUTO STANDARD SRL Nr. 297, Camera Nr.3, Etaj Parter Barla Arges
DANIELE ALEXIA CONTROL SRL B-dul Petrochimistilor, Bloc B32, Scara D, Etaj 2, Apartament 5 Pitesti Arges
DECARSON THERMO SISTEMS SRL B-dul Republicii, Bloc E3B, Scara C, Etaj 7, Apartament 13 Pitesti Arges
INFRASMART CONCEPT SRL Str. Paltinului, Nr. 7 Valea Mare-Podgoria Arges
TDI VERIFICARI AUTO SRL Str. Alexandru Cel Bun, Nr. 11, Bloc D25 Bis, Scara B, Etaj 4, Apartament 13 Campulung Arges