S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PETRY OAN CARGOTRANS SRL


Statusul firmei PETRY OAN CARGOTRANS SRL, avand CUI 23962616, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PETRY OAN CARGOTRANS SRL avand CUI 23962616, din localitatea Lazaresti, judetul Arges:

Detalii Firma
Nume Firma PETRY OAN CARGOTRANS SRL
CUI 23962616
Nr. Înmatriculare J3/1133/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Arges
Sector/Localitate Lazaresti
Adresa Nr. 471
Telefon mobil 1 0745-750.4**
Telefon fix 1 0248-510.2**
Persoana de conducere 1 OA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei PETRY OAN CARGOTRANS SRL, CUI 23962616:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PETRY OAN CARGOTRANS SRL, CUI 23962616:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PETRY OAN CARGOTRANS SRL, CUI 23962616, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 148,909 -12,658
2024 134,480 -33,349
2023 154,284 2,526
2022 30,720 1,529
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 0
2018 0 0
2016 19,867 3,183
2015 27,904 2,726
2014 9,615 751
2013 11,151 418
2012 21,860 4,739


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PETRY OAN CARGOTRANS SRL, CUI 23962616:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PETRY OAN CARGOTRANS SRL, CUI 23962616 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Arges avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DECOR COM DESIGN SRL Nr. 83 Vladesti Arges
FOREST ALEX MYLY INTERNATIONAL SRL Str. Carpenului, Nr. 3, Bloc E4, Scara A, Apartament 30 Pitesti Arges
FIREM NATYSOF SRL Str. Morlovani, Nr. 370 Albota Arges
TNR VIR & PARTNERS SRL Str. Mr. Gheorghe Sontu, Nr. 8B, Camera 1, Bloc C1, Etaj 6, Apartament 14 Pitesti Arges
KOMTRANS BOLD 2005 SRL Comuna Titesti Titesti Arges