S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL


Statusul firmei PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL, avand CUI 39874529, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL avand CUI 39874529, din localitatea Barcea, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL
CUI 39874529
Nr. Înmatriculare J17/1285/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Barcea
Adresa Str. Caminului, Nr. 1166
Telefon mobil 1 0771-537.2**
Persoana de conducere 1 CI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL, CUI 39874529:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL, CUI 39874529:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL, CUI 39874529, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 592,924 70,991
2024 622,604 -51,696
2023 821,039 58,063
2022 698,966 54,353
2021 479,274 79,412
2020 294,262 29,242
2019 294,878 47,276
2018 20,376 3,252


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL, CUI 39874529:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PITICU KEBAB PUI LA GRATAR SRL, CUI 39874529 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL Str. Galatii Noi, Nr. 2A, Etaj 1 Galati Galati
MAXIM LEADER FOOD SRL Nr. 567, Corp C1, Etaj Parter, Apartament 2 Sendreni Galati
CALABRESE ADMARC SRL Nr. 371 Mastacani Galati
LISERG SRL Str. Plugului, Nr. 43 Tecuci Galati
AMATI INOVATION SRL-D Str. Regimentul 11 Siret, Nr. 27, Camera 2, Bloc E7, Scara 4, Etaj 2, Apartament 70 Galati Galati