S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL


Statusul firmei PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL, avand CUI 33005608, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL avand CUI 33005608, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL
CUI 33005608
Nr. Înmatriculare J40/4003/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Blajel, Nr. 9B, Parter, Apartament 4
Persoana de conducere 1 PI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL, CUI 33005608:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL, CUI 33005608:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL, CUI 33005608, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL, CUI 33005608:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PITILA DIANA MIHAELA CABINET MEDICAL DE MEDICINA MUNCII SRL, CUI 33005608 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALEXIS MEDICAL COMPLEX SRL Str. Jean Louis Calderon, Nr. 45, Parter, Camera 2, Bloc , Scara , Etaj , Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
ATELIER EDONIS SRL Str. Cetatea De Balta, Nr. 106, Etaj, Camera 2 Bucuresti Bucuresti
ANAHATA CONSULTING SRL Str. Hrisovului, Nr. 2-4, Parter, Camera Nr. 2, Bloc 2, Apartament 88 Bucuresti Bucuresti
ROPSI THERAPY SRL Aleea Lacul Morii, Nr. 127-129, Camera 2, Scara B, Etaj 8, Apartament 97 Bucuresti Bucuresti
MIKA LIFE MEDICAL SRL Sos. Cotroceni, Nr. 21, Corp A, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti