S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL


Statusul firmei PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL, avand CUI 45544746, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL avand CUI 45544746, din localitatea Galati, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL
CUI 45544746
Nr. Înmatriculare J17/162/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Galati
Adresa Str. Galatii Noi, Nr. 2A, Etaj 1
Telefon mobil 1 0755-257.0**
Email 1 gl_2**@**
Persoana de conducere 1 GH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL, CUI 45544746:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL, CUI 45544746:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL, CUI 45544746, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 423,630 -254,318
2023 1,596,044 90,619
2022 778,710 38,269


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL, CUI 45544746:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PIZZERIA ROMANO ANTONINO SRL, CUI 45544746 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ANS SOLIDFAMILY SRL Str. Sfintul Spiridon, Nr. 45, Apartament 2 Galati Galati
MEKAPA SRL Str. Galati, Nr. 213, Bloc E1, Scara 1, Etaj 3, Apartament 12 Pechea Galati
POLLBURGER SRL Str. Bravilor, Nr. 35 Galati Galati
CORE CONCEPT DESIGN SRL Str. Rosiori, Nr. 1, Spatiul 5, Demisol Din Incinta Hotel Faleza Galati Galati
TOMULEANU SRL Str. Brailei, Nr. 159E Galati Galati