S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

POESIA 21 ACT SRL


Statusul firmei POESIA 21 ACT SRL, avand CUI 39493788, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma POESIA 21 ACT SRL avand CUI 39493788, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma POESIA 21 ACT SRL
CUI 39493788
Nr. Înmatriculare J40/8538/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Ale. Tebea, Nr. 2B, Camera 2, Bloc 101, Scara 2, Etaj 3, Apartament 26
Telefon fix 1 0314-258.0**
Persoana de conducere 1 PO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei POESIA 21 ACT SRL, CUI 39493788:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma POESIA 21 ACT SRL, CUI 39493788:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma POESIA 21 ACT SRL, CUI 39493788, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 121,403 -16,244
2024 0 -3,637
2023 149,696 -14,108
2022 209,008 -62,771
2021 166,316 -59
2020 137,920 12,945
2019 24,561 560
2018 9,262 439


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma POESIA 21 ACT SRL, CUI 39493788:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


POESIA 21 ACT SRL, CUI 39493788 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FORBENI SRL Intr. Roma, Nr. 5, Parter, Camera 6, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
WELLNESS STORES SRL Sos. Nordului, Nr. 82-89, Demisol/Parter, Apartament 81 Bucuresti Bucuresti
NEW LEXI COM SRL B-dul Libertatii, Nr. 8A, Bloc 115, Scara 1, Etaj 8, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
AL BASMAL 95 COMIMPEX SRL Str. Lamaiului, Nr. 4, Camera Nr.1 Bucuresti Bucuresti
BEAUTY MARKET BUSINESS SRL Sos. Andronache, Nr. 187 Bucuresti Bucuresti