S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PREMIER FOOD TRUCK SRL


Statusul firmei PREMIER FOOD TRUCK SRL, avand CUI 45404440, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PREMIER FOOD TRUCK SRL avand CUI 45404440, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma PREMIER FOOD TRUCK SRL
CUI 45404440
Nr. Înmatriculare J40/22583/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Intr. Gheorghe Simionescu, Nr. 19, Apartament B26
Persoana de conducere 1 BI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei PREMIER FOOD TRUCK SRL, CUI 45404440:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PREMIER FOOD TRUCK SRL, CUI 45404440:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PREMIER FOOD TRUCK SRL, CUI 45404440, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 0 0
2023 0 0
2022 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PREMIER FOOD TRUCK SRL, CUI 45404440:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PREMIER FOOD TRUCK SRL, CUI 45404440 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GOOD PEOPLE SA B-dul Dimitrie Pompei, Nr. 9-9A, Iride Business Park, Cladirile Nr. 5 Si 6 Bucuresti Bucuresti
TUK TUK ASIA SRL Str. Putul Lui Zamfir, Nr. 15, Demisol, Parter, Etaj 1 In Suprafata Insumata De 128,14 Mp Si Curte/Terasa Adiacenta In Suprafata De 32,5 Mp, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
KLANDESTIN PUBLIC CAFFE SRL Calea Victoriei, Nr. 214, Scara 1, Etaj 5, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
3 URSI SRL B-dul Camil Ressu, Nr. 26, Bloc A7, Scara 1, Etaj 9, Apartament 39 Bucuresti Bucuresti
MINUEXIM SRL Str. Rasuri, Nr. 7 Bucuresti Bucuresti