S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PRIDE PROFITS SRL


Statusul firmei PRIDE PROFITS SRL, avand CUI 45655175, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PRIDE PROFITS SRL avand CUI 45655175, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma PRIDE PROFITS SRL
CUI 45655175
Nr. Înmatriculare J40/2904/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Negru Voda, Nr. 6, Bloc C3, Scara 2, Etaj 7, Apartament 46
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei PRIDE PROFITS SRL, CUI 45655175:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PRIDE PROFITS SRL, CUI 45655175:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PRIDE PROFITS SRL, CUI 45655175, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PRIDE PROFITS SRL, CUI 45655175:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PRIDE PROFITS SRL, CUI 45655175 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TOTULPENTRUDV SRL Str. Fagului, Nr. 60 Bucuresti Bucuresti
MEDALIONUL DE PLATINA IMOBILIAR SRL Str. Academiei, Nr. 7, Mezanin,Camera 21 Bucuresti Bucuresti
ALPHA TEAM PROPERTIES SRL Calea Giulesti, Nr. 45, Bloc 12A, Scara 1, Etaj 10, Apartament 43 Bucuresti Bucuresti
CERESA SERV IMOB SRL Intr. Sabitei, Nr. 42 Bucuresti Bucuresti
BIG BUCKS BUSINESS SRL Str. Dezrobirii, Nr. 18-38, Bloc 33, Scara 2, Etaj 2, Apartament 52 Bucuresti Bucuresti