S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PRIMORDIAL SRL


Statusul firmei PRIMORDIAL SRL, avand CUI 8675550, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PRIMORDIAL SRL avand CUI 8675550, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma PRIMORDIAL SRL
CUI 8675550
Nr. Înmatriculare J5/414/1996
Anul înfiinţării 1996


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa Str. Cuza Voda, Nr. 52
Telefon fix 1 0359-450.5**
Persoana de conducere 1 BO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei PRIMORDIAL SRL, CUI 8675550:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PRIMORDIAL SRL, CUI 8675550:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PRIMORDIAL SRL, CUI 8675550, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 0
2018 0 0
2017 0 0
2016 0 0
2015 0 0
2014 0 0
2013 0 -2,033
2012 0 -42,804
2011 3,360 -13,472
2010 169,483 -58,894
2009 395,664 -53,572
2008 733,741 28,759
2007 776,619 490
2006 668,934 19,997
2005 488,512 -638
2004 257,327 -24,354
2003 405,579 -12,145
2002 237,154 -5,886
2001 210,375 1,464


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PRIMORDIAL SRL, CUI 8675550:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


PRIMORDIAL SRL, CUI 8675550 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
RINTIN SRL Str. Republicii, Nr. 37, Bloc An 1, Etaj 4, Apartament 15 Salonta Bihor
BIA & BELLA BISTRO SRL Str. William Shakespeare, Nr. 1 Oradea Bihor
AMEDIVELA SRL Str. Zimbrului, Nr. 2 Sanmartin Bihor
POTRELIVEX SRL Parc Traian, Nr. 12, Apartament 3 Oradea Bihor
PIZZA FAMILY SRL Str. Traian Lalescu, Nr. 26, Bloc Pb27, Etaj 2, Apartament 11 Oradea Bihor