S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PRION PRICINA SPEDITION SRL


Statusul firmei PRION PRICINA SPEDITION SRL, avand CUI 35781630, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PRION PRICINA SPEDITION SRL avand CUI 35781630, din localitatea Urzica, judetul Olt:

Detalii Firma
Nume Firma PRION PRICINA SPEDITION SRL
CUI 35781630
Nr. Înmatriculare J28/193/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Olt
Sector/Localitate Urzica
Adresa Str. Morii, Nr. 13
Telefon mobil 1 0763-322.4**
Telefon mobil 2 0768-121.5**
Telefon fix 1 0249-538.4**
Persoana de conducere 1 PR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 49**
Descriere CAEN Trans*


Localizarea firmei PRION PRICINA SPEDITION SRL, CUI 35781630:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PRION PRICINA SPEDITION SRL, CUI 35781630:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PRION PRICINA SPEDITION SRL, CUI 35781630, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 119,392 67,970
2024 120,947 5,204
2023 137,655 31,899
2022 154,997 65,050
2021 136,838 70,968
2020 135,975 29,829
2019 524,466 165,232
2018 246,865 74,551
2017 90,695 47,840
2016 32,001 11,327


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PRION PRICINA SPEDITION SRL, CUI 35781630:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


PRION PRICINA SPEDITION SRL, CUI 35781630 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Olt avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MADI & DENI LOGISTIC SRL Str. Dirjovului, Nr. 94 Brebeni Olt
DOM TRANS OLIMPIC SRL Str. Principala, Nr. 86 Potcoava Falcoeni Olt
ZAF TRACKING SRL Str. Viorelelor, Nr. 18 Trufinesti Olt
TRACTARI SEBY COSTY SRL Str. Vailor, Nr. 3, Bloc 3, Scara A, Etaj 4, Apartament 18 Slatina Olt
SANLIV SPEDITION SRL Str. Popa Sapca, Nr. 25 Bals Olt