S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL


Statusul firmei PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL, avand CUI 34310413, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL avand CUI 34310413, din localitatea Stei, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL
CUI 34310413
Nr. Înmatriculare J5/517/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Stei
Adresa Str. Independentei, Nr. 44, Apartament 2
Telefon mobil 1 0722-500.2**
Telefon mobil 2 0758-877.5**
Telefon fix 1 0259-333.3**
Persoana de conducere 1 PI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 66**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL, CUI 34310413:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL, CUI 34310413:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL, CUI 34310413, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL, CUI 34310413:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


PROEXPERT AGENT DE ASIGURARE SRL, CUI 34310413 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
QUALIFAM AGENT DE ASIGURARE SRL Str. Grigore Moisil, Nr. 8, Scara A, Etaj 3, Apartament 32 Oradea Bihor
C.P.R. EVAL BROKER DE ASIGURARI SRL Nr. 804 Vadu Crisului Bihor
LUCA ANITA SRL Str. Forvila, Nr. 26 Paleu Bihor
BESTASIG ASISTENTA DE BROKERAJ SRL Str. Republicii, Nr. 32, Bloc D11, Etaj 4, Apartament 10 Salonta Bihor
LIONCOUST SRL Str. Iuliu Maniu, Nr. 10, Sala 14, Parter. Salonta Bihor