S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

R B TRADING SRL


Statusul firmei R B TRADING SRL, avand CUI 3939910, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma R B TRADING SRL avand CUI 3939910, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma R B TRADING SRL
CUI 3939910
Nr. Înmatriculare J40/1609/1993
Anul înfiinţării 1993


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Dreptatii, Nr. 10, Bloc O3, Apartament 67
Persoana de conducere 1 CO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei R B TRADING SRL, CUI 3939910:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma R B TRADING SRL, CUI 3939910:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma R B TRADING SRL, CUI 3939910, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma R B TRADING SRL, CUI 3939910:

Cod Descriere
1057 reorganizare judiciara
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2068 certificat de inmatriculare nepreschimbat in termenul legal
2074 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2004
2076 capital subscris sub limita legala
2086 durata societatii expirata
2103 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2005
2110 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2006
2112 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2007
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


R B TRADING SRL, CUI 3939910 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CONDICRIS 2003 SRL Str. Busteni, Nr. 10, Parter, Cam 1 Bucuresti Bucuresti
CHAM FOOD INTERNATIONAL SRL Sos. Pantelimon, Nr. 352, Camera Nr. 1, Bloc 3, Scara E, Etaj 10, Apartament 199 Bucuresti Bucuresti
ZOZO CAFE DISTRIBUTION SRL P-ta Alba Iulia, Nr. 1, Bloc H1, Scara 5, Etaj 9, Apartament 178 Bucuresti Bucuresti
TURNER BUSINESS CONSULTING SRL P-ta Walter Maracineanu, Nr. 1-3, Parter, Camera 109, Etaj Bucuresti Bucuresti
RAPID SERVICE COFFEE SRL-D Str. Tortoman, Nr. 13 Bucuresti Bucuresti