S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

R & NAV TRADING IMPEX SRL


Statusul firmei R & NAV TRADING IMPEX SRL, avand CUI 11185478, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma R & NAV TRADING IMPEX SRL avand CUI 11185478, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma R & NAV TRADING IMPEX SRL
CUI 11185478
Nr. Înmatriculare J40/10820/1998
Anul înfiinţării 1998


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Caporal Usurelu Ion, Nr. 12, Bloc M1, Scara A, Apartament 29
Telefon mobil 1 0724-248.6**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei R & NAV TRADING IMPEX SRL, CUI 11185478:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma R & NAV TRADING IMPEX SRL, CUI 11185478:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma R & NAV TRADING IMPEX SRL, CUI 11185478, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma R & NAV TRADING IMPEX SRL, CUI 11185478:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat
2097 capital neechilibrat ca urmare a denominarii cf. Legii nr. 101/2005
2110 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2006
2112 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2007
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008
2120 perioada de suspendare activitate expirata


Selectii de baze de date personalizate


R & NAV TRADING IMPEX SRL, CUI 11185478 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DUCU IMPEX 97 SRL Aleea Parva, Nr. 6, Bloc C37, Scara 4, Etaj 7, Apartament 163 Bucuresti Bucuresti
MARLON PALETTS SRL Str. Maltopol, Nr. 23, Camera 302, Modul E, Etaj 3, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
MATERICONST SRL Str. Arh. Ionescu Grigore, Nr. 63, Bloc T73, Scara B, Etaj 4, Apartament 40 Bucuresti Bucuresti
MATCO ARC CONSTRUCT SRL Intr. Geneva, Nr. 7,Mansarda Bucuresti Bucuresti
HERR BAU GENERAL SRL Str. Drumul Taberei, Nr. 80, Bloc C15, Scara B, Etaj 2, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti