S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

RAM WEST 4 INVESTITII SRL


Statusul firmei RAM WEST 4 INVESTITII SRL, avand CUI 17519860, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma RAM WEST 4 INVESTITII SRL avand CUI 17519860, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma RAM WEST 4 INVESTITII SRL
CUI 17519860
Nr. Înmatriculare J40/7635/2005
Anul înfiinţării 2005


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Theodor Pallady, Nr. 43, Apartament Camera 2
Telefon mobil 1 0732-161.6**
Telefon fix 1 0314-380.1**
Telefon fix 2 0311-020.5**
Persoana de conducere 1 RA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei RAM WEST 4 INVESTITII SRL, CUI 17519860:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma RAM WEST 4 INVESTITII SRL, CUI 17519860:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma RAM WEST 4 INVESTITII SRL, CUI 17519860, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 0 -165,013
2023 0 -3,827
2022 0 -2,505
2021 0 -5,955
2020 0 -4,433


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma RAM WEST 4 INVESTITII SRL, CUI 17519860:

Cod Descriere
1070 faliment
1139 este sub incidenta Legii nr. 85/2014


Selectii de baze de date personalizate


RAM WEST 4 INVESTITII SRL, CUI 17519860 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CITY BUSINESS CENTER SRL Str. Cristian Popisteanu, Nr. 2-4, Etaj 5, Apartament Birou 2 Bucuresti Bucuresti
SMITHSON PROPERTY SRL Str. Dr. Petre Herescu, Nr. 15, Camera 4, Etaj P Bucuresti Bucuresti
STAR AVANT GARDE SRL Aleea Blajel, Nr. 13, Camera 2, Bloc V6, Scara 1, Etaj 4, Apartament 19 Bucuresti Bucuresti
MERCUR LAND SRL Str. Nicolae Filipescu, Nr. 53-55, Camera 15, Etaj 7 Bucuresti Bucuresti
PIPERA HOME SRL P-ta Alba Iulia, Nr. 5, Camera 2, Bloc I4, Scara 1, Etaj 13, Apartament 61 Bucuresti Bucuresti