S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

REAL CONSULTING ALEX25 SRL


Statusul firmei REAL CONSULTING ALEX25 SRL, avand CUI 30933540, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma REAL CONSULTING ALEX25 SRL avand CUI 30933540, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma REAL CONSULTING ALEX25 SRL
CUI 30933540
Nr. Înmatriculare J40/13665/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Pecetei, Nr. 3, Parter, Camera Nr.1, Bloc 25, Scara A, Apartament 2
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei REAL CONSULTING ALEX25 SRL, CUI 30933540:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma REAL CONSULTING ALEX25 SRL, CUI 30933540:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma REAL CONSULTING ALEX25 SRL, CUI 30933540, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma REAL CONSULTING ALEX25 SRL, CUI 30933540:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2120 perioada de suspendare activitate expirata


Selectii de baze de date personalizate


REAL CONSULTING ALEX25 SRL, CUI 30933540 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TAMAR PRINT SRL Str. Anastasie Panu, Nr. 17, Bloc D3, Scara 1, Etaj 8, Apartament 35 Bucuresti Bucuresti
PRODUCT. ART. JUNIOR SRL B-dul Aerogarii, Nr. 14, Parter, Bloc 2/7, Scara A, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
AQUAMAN DELIVERY SRL Str. Valea Ialomitei, Nr. 2A, Camera 2, Bloc 417D, Scara D, Etaj 4, Apartament 147 Bucuresti Bucuresti
DA & ZA PHARMACHEM SRL Str. Naum Ramniceanu, Nr. 31, Etaj,Camera Nr.1 Bucuresti Bucuresti
LULU TESTOASA NINJA SRL Str. Minis, Nr. 8, Camera 4, Bloc Pm91, Scara B, Etaj 5, Apartament 88 Bucuresti Bucuresti