S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

RECU MED THERAPY SRL


Statusul firmei RECU MED THERAPY SRL, avand CUI 40176538, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma RECU MED THERAPY SRL avand CUI 40176538, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma RECU MED THERAPY SRL
CUI 40176538
Nr. Înmatriculare J40/16583/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Giovanni Boccaccio, Nr. 38, Camera 2
Persoana de conducere 1 AR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei RECU MED THERAPY SRL, CUI 40176538:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma RECU MED THERAPY SRL, CUI 40176538:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma RECU MED THERAPY SRL, CUI 40176538, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -4,085
2024 0 -17,223


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma RECU MED THERAPY SRL, CUI 40176538:

Cod Descriere
1049 dizolvare
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


RECU MED THERAPY SRL, CUI 40176538 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
OLTEA T. HEALING SRL Str. Caloian Judetul, Nr. 7, Parter, Incaperea Nr. 5 Bucuresti Bucuresti
HELP FOR YOU CENTER SRL Str. Mihai Viteazu Nr. 64Bis Bucuresti Bucuresti
BONI TEHNODENT SRL B-dul Tineretului, Nr. 49, Bloc 58, Scara 1, Etaj 4, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti
NEO SANGUIS SRL Aleea Valea Rosie, Nr. 1, Camera 2, Bloc A5, Scara F, Etaj 3, Apartament 87 Bucuresti Bucuresti
EDU 4 LIFE SRL Str. Constantin Radulescu-Motru, Nr. 6, Bloc 35, Scara A, Etaj 7, Apartament 32 Bucuresti Bucuresti