S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL


Statusul firmei REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL, avand CUI 39689688, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL avand CUI 39689688, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL
CUI 39689688
Nr. Înmatriculare J40/10924/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 3, Etaj 3
Persoana de conducere 1 HA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL, CUI 39689688:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL, CUI 39689688:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL, CUI 39689688, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 0
2019 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL, CUI 39689688:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


REGAL DIGITAL MEDIA SOLUTIONS SRL, CUI 39689688 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ENERGY BUSINESS IMOBILIARE SRL B-dul Camil Ressu, Nr. 64, Bloc Pm28, Scara A, Etaj 5, Apartament 23 Bucuresti Bucuresti
TIRRENO CONSULTANTA SRL Str. Garii De Nord, Nr. 6-8, Bloc A, Scara 2, Etaj 2, Apartament 14 Bucuresti Bucuresti
PUFU INTERMED SRL Str. Ghimpati, Nr. 17, Bloc 3, Scara 5, Etaj 2, Apartament 140 Bucuresti Bucuresti
CMD IMOB EXPRESS SOLUTIONS SRL B-dul Ghica Tei, Nr. 108, Lot 2 Etaj Camera 2 Bucuresti Bucuresti
BERNSTEIN PARTNERS SRL Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 1, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti