S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

RENARINA STORE SRL


Statusul firmei RENARINA STORE SRL, avand CUI 36869889, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma RENARINA STORE SRL avand CUI 36869889, din localitatea Sanandrei, judetul Timis:

Detalii Firma
Nume Firma RENARINA STORE SRL
CUI 36869889
Nr. Înmatriculare J35/3420/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Timis
Sector/Localitate Sanandrei
Adresa Nr. 799, Camera 2
Telefon mobil 1 0726-667.1**
Persoana de conducere 1 IU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei RENARINA STORE SRL, CUI 36869889:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma RENARINA STORE SRL, CUI 36869889:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma RENARINA STORE SRL, CUI 36869889, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2019 15,200 3,119
2018 0 -532
2017 3,100 -680
2016 0 -146


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma RENARINA STORE SRL, CUI 36869889:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


RENARINA STORE SRL, CUI 36869889 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Timis avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MINIGUTU GAM SRL Str. Stefan Cel Mare, Nr. 86 Faget Timis
B & M STYLE TEXTIL SRL Str. Zola Emile, Nr. 3 Timisoara Timis
CRISABELA SRL Zona Stadion Iii, Bloc 54, Apartament 9 Lugoj Timis
VIVIEN BRIGHT SRL Str. 13 Decembrie, Nr. 77 Lugoj Timis
VARGA ANTONIO TIM SRL Str. Caliman, Nr. 27 Mosnita Noua Timis