S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL


Statusul firmei RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL, avand CUI 31667145, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL avand CUI 31667145, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL
CUI 31667145
Nr. Înmatriculare J40/6453/2013
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Vitan Barzesti, Nr. 11C, Cladire C1,Camera 15
Telefon mobil 1 0722-396.0**
Telefon mobil 2 0761-529.8**
Telefon mobil 3 0727-647.2**
Persoana de conducere 1 CO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL, CUI 31667145:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL, CUI 31667145:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL, CUI 31667145, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL, CUI 31667145:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


RESTAURANT SULTAN SULEYMAN SRL, CUI 31667145 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MONDAY MOOD SRL B-dul Ion Mihalache, Nr. 317D, Bloc D, Scara A, Etaj 1, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
EPI FOOD DELIVERY SRL P-ta Alba Iulia, Nr. 2, Bloc I1, Scara 2, Etaj 9, Apartament 48 Bucuresti Bucuresti
CANOLA FOODS SRL Str. Lt. Av. Radu Beller, Nr. 8, Bloc 22, Scara B, Etaj 2, Apartament 19 Bucuresti Bucuresti
ULTRA PLATINUM SRL Str. Arh. Louis Blank, Nr. 9A, Parter, Cam. 3 Bucuresti Bucuresti
DRAGO INFINITY SRL Str. Alunisului, Nr. 3, Camera 1, Bloc 12C, Scara 2, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti