S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ROCK CIRCUS EXIT SRL


Statusul firmei ROCK CIRCUS EXIT SRL, avand CUI 5054516, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ROCK CIRCUS EXIT SRL avand CUI 5054516, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ROCK CIRCUS EXIT SRL
CUI 5054516
Nr. Înmatriculare J40/27826/1993
Anul înfiinţării 1993


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 287, Bloc 10, Scara A, Etaj 10, Apartament 40
Telefon fix 1 0216-284.9**
Persoana de conducere 1 BR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei ROCK CIRCUS EXIT SRL, CUI 5054516:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ROCK CIRCUS EXIT SRL, CUI 5054516:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ROCK CIRCUS EXIT SRL, CUI 5054516, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 0
2015 0 0
2014 0 0
2013 0 0
2012 0 0
2011 0 0
2010 0 0
2009 0 0
2008 0 0
2007 127,045 -4,205


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ROCK CIRCUS EXIT SRL, CUI 5054516:

Cod Descriere
1048 functiune
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ROCK CIRCUS EXIT SRL, CUI 5054516 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALFA FASHION COM SRL B-dul Unirii, Nr. 68, Bloc K2, Scara 1, Etaj 7, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
GYPSY EXPERIENCE BY DAMIAN DRAGHICI SRL Str. C. A. Rosetti, Nr. 27, Corp B, Parter, Modul P41 Bucuresti Bucuresti
21 PUB INNOVATOR SRL Str. Piscul Crasani, Nr. 61 Bucuresti Bucuresti
HORECA LUNOX INTERNATIONAL SRL Str. Moliere, Nr. 8A, Camera Nr.1, Etaj 2, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
DUDUKA CRAFT SRL B-dul Laminorului, Nr. 130B, Camera 1, Etaj 1, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti