S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ROMINSTAL SOLAR SRL


Statusul firmei ROMINSTAL SOLAR SRL, avand CUI 25008360, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ROMINSTAL SOLAR SRL avand CUI 25008360, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ROMINSTAL SOLAR SRL
CUI 25008360
Nr. Înmatriculare J40/971/2009
Anul înfiinţării 2009


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. 11 Iunie, Nr. 51, Parter, Camera 2, Scara C, Apartament 2
Telefon mobil 1 0735-525.1**
Telefon mobil 2 0749-179.6**
Telefon mobil 3 0740-593.5**
Telefon fix 1 0213-268.1**
Email 1 offi**@**
Email 2 shag**@**
Email 3 vale**@**
Persoana de conducere 1 AS**
Adresa web 1 www.rom**
Adresa web 2 www.pan**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei ROMINSTAL SOLAR SRL, CUI 25008360:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ROMINSTAL SOLAR SRL, CUI 25008360:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ROMINSTAL SOLAR SRL, CUI 25008360, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 12,578,149 1,978,240
2024 11,492,372 1,675,107
2023 7,404,297 2,179,836
2022 4,834,167 1,469,548
2021 2,437,119 804,480
2020 1,598,811 481,540
2019 630,978 83,336
2018 1,047,495 230,969
2017 661,039 54,723
2016 446,227 26,135
2015 449,107 11,427
2014 440,924 40,614
2013 453,061 17,734
2012 305,309 -17,384
2011 189,359 -26,783
2010 95,257 8,296


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ROMINSTAL SOLAR SRL, CUI 25008360:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ROMINSTAL SOLAR SRL, CUI 25008360 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CHISOY IMPORT EXPORT SRL Str. Stamate Costache, Nr. 5, Bloc 8A, Scara 1, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
VRV SISTEMS VENTILATION SRL Str. Grigore Ionescu, Nr. 63, Camera Nr. 1, Bloc T73, Scara B, Etaj 4, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti
AERVENT CONCEPT SRL Str. Smardan, Nr. 30, Etaj, Camera 9 Bucuresti Bucuresti
ENERGOUTIL CONTACT SA Str. Progresului, Nr. 75-77 Bucuresti Bucuresti
INSTAL ROM TERM SRL Str. Costila, Nr. 4, Bloc P1, Scara 1, Etaj 4, Apartament 74 Bucuresti Bucuresti